Kontakt


Myhre Heis AS
Enebakkveien 150
0680 Oslo
Norway
Tlf +47 23 03 60 40
E-post: firmapost@mhe.no
Org. nr. 944 689 508
Daglig leder Stig Grani
e-post: stig@mhe.no
mobil: +47 957 79 897

Avd. leder heis Morten Bergman Taraldsen
e-post: morten@mhe.no
mobil: +47 992 85 410

Prosjektleder heis Espen Bø
e-post: espen@mhe.no
mobil: +47 992 85 415

Avd. leder heisservice Trond L. Gulliksen
e-post: trond@mhe.no
tlf: +47 905 68 081

Teknisk ansvarlig heisservice Lasse Helseth
e-post: lasse@mhe.no
mobil: +47 992 85 412

Økonomidirektør Svein Øistein Lindberg
e-post: svein@mhe.no
mobil: +47 952 87 797

Økonomimedarbeider Merethe With Falck- Andersen
e-post: merethe@mhe.no
mobil: +47 992 85 424

Regnskapsmedarbeider Ingrid Kristin Van Rooijen
e-post: ingrid@mhe.no
mobil: +47 474 77 524

Sentralbord           Merethe With Falck- Andersen
e-post: merethe@mhe.no
mobil: +47 992 85 424

Navn *

E-post *

Telefon

Emne

Kommentarer

Feltene merket med stjerne er obligatoriske.

Myhre Heis AS
Enebakkveien 150
0680 Oslo, Norway
Tlf: +47 23 03 60 40
Fax: +47 23 03 60 52
E-mail: firmapost@mhe.no
  • Miljøfyrtårn
Tlf: +47 23 03 60 40 E-mail: firmapost@mhe.no

Personvern/Cookies

Denne nettsiden benytter informasjonskapsler (cookies). En cookie er en liten fil som lagres lokalt hos deg, og som gjør at nettsiden kjenner deg
igjen når du kommer tilbake. Formålet med cookies er blant annet å:

En cookie kan ikke benyttes til å identifisere deg som bruker og inneholder ingen personlig informasjon. Ved å benytte dette nettstedet samtykker du til at det lagres cookies i din nettleser. Dersom du ikke ønsker dette, kan du endre innstillingene for cookies i nettleseren. Der kan du også slette eksisterende cookies.

×
Cxense Display